Řešení pro Váš obchod

Kariéra

Hledáme do našeho týmu

Implementační specialista

Do našeho týmu implementačního oddělení hledáme nového člena/členku, jehož/jejíž pracovní náplní bude v dlouhodobém horizontu následující:

  • Plnění role konzultanta zákaznické podpory v oblasti implementace pokladních a skladových systémů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Analýzy, návrhy a realizace implementace obchodního systému
  • Přebírání a řešení požadavků uživatelů
  • Spoluodpovědnost za plnění cílů celého projektu
  • Požadujeme:

  • Zkušenosti s konzultační činností v oblasti IT pro obchodní společnosti
  • Zkušenosti s implementacemi obchodních a ekonomických systémů výhodou
  • Práce s OS Windows, znalost OS Linux výhodou
  • Komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, cílevědomost
  • Analytické myšlení
  • Řidičský průkaz (skupina B)
  • Znalost SQL a relačních databází výhodou

  • Softwarový vývojář

    Do našeho týmu oddělení vývoje software hledáme nového člena/členku, jehož/jejíž pracovní náplní bude v dlouhodobém horizontu následující:

  • Programová realizace aplikačních funkcí pro uživatele systému
  • Spolupráce s týmem analýzy
  • Návrhy a realizace specifických řešení
  • Využití moderních technologií pro nové projekty
  • Týmová spolupráce s ostatními členy vývojového týmu

  • Znalost Java, J2EE, J2SE
  • Zkušenost s tvorbou aplikací v Java technologiích
  • Všeobecná znalost enterprise technologií
  • Znalost relačních databází, SQL a XML
  • Zkušenosti s aplikačními servery
  • Schopnost týmové spolupráce a ochotu k dalšímu vzdělávání

  • Technik - hardware, software

    Náplň práce:

  • Instalace vlastního SW
  • Konfigurace a správa OS Linux a Windows
  • Nastavení a správa procesů obchodního systému (platforma Java)
  • Instalace HW u zákazníků
  • Školení uživatelů, údržba HW

  • Znalost PC na úrovni administrace
  • Znalost OS Linux výhodou
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup k řešení problémů
  • Znalost instalace a administrace LAN sítí
  • Zkušenosti s instalací a správou HW a periferií

  • Nabízíme

    • Zajímavou a úzce specializovanou práci na rozsáhlých projektech s moderními technologiemi
    • Nadstandardní finanční ohodnocení
    • Příležitosti k osobnímu i profesnímu růstu
    • Zázemí rostoucí české společnosti
    • Zaměstnanecké benefity (stravenky, penzijní připojištění, zaměstnanecké půjčky…)
    • Notebook, telefon

    Kontaktujte nás!