en

Řešení pro Váš obchod 

Telefon :
377 540 243

Helpdesk

CERTIFIKACE WELMEC

Již v minulosti jsme pro systémy B.O.S.S. splnili certifikace pro vážní jednotky Mettler Toledo komunikující pod protokolem Dialog 06 s výpočtem ceny zboží a zobrazení primární indikace na straně váhy. Jakmile se objevila možnost certifikaci rozšířit univerzálnějším způsobem, o tento test certifikát jsme zažádali. Termín finálního ověření na straně ČMI je 11.10.2017 s předpokladem písemného vyhotovení do 20.10.2017. Nová certifikace se bude týkat těchto protokolů :

UCMS - Dialog 06 

UCMS - Nixdorf

UCMS - MT 8217

Zásadním rozdílem oproti starším certifikacím je, že kalkulace ceny bude přenesena do kompetence POS aplikace. Taktéž zobrazení údajů o váženém zboží je v tomto případě na zákaznickém displeji POS hardwaru. V tomto případě je tedy povinností zákaznický displej, minimálně dvouřádkový VFD s českou znakovou sadou, naopak nejsou kladeny nároky na výměny displejů u vážních jednotek za 4 řádkové, odpovídající specifikacím WELMEC NAWI. Taktéž použití vážních jednotek je možné i od jiných dodavatelů, než je Mettler Toledo. Všechny vydané certifikáty zveřejňujeme na našich webových stránkách.

Pro splnění požadavků je nadále nutné objednat na prodejní místa s připojenou váhou ověření buď od techniků Mettler Toledo, Bizerba, nebo přímo ČMI.

 

Pro bližší informace kontaktujte naši technickou podporu.

Copyright © 2021 P.V.A. systems s r.o. Všechna práva vyhrazena.