en

Řešení pro Váš obchod 

Telefon :
377 540 243

Helpdesk

Obchodně skladový a pokladní systém

logo BOSS

 Univerzální řešení problematiky velkoobchodu, distribučních skladů, až po koncová pokladní místa. Výkonnost systému, vysoká stabilita a flexibilita umožňují jeho nasazení v libovolných oblastech. Vlastnosti systému a široká škála nastavení jej předurčují k provozu jak na jednotlivých velkoobchodech, tak i k centrálnímu řízení celé obchodní společnosti se strukturou velkoobchodů a podřízených maloobchodních prodejen, včetně online režimu celého řetězce. Komunikaci mezi jednotlivými moduly zajišťuje bezpečný systém replikace dat. Systém umožňuje jednotlivé provozy seskupovat do větších celků (řetězců), které jsou vzdáleně monitorovány a centrálně řízeny.

Základem centrálního řízení jsou centrální databáze zboží, cenotvorba a stanovení obchodních podmínek na jednotlivé druhy zboží či skupiny zboží. V praxi to znamená, že obchodní centrála je schopna provádět online monitoring všech filiálek včetně jejich podskladů. V případě, že je k jednotlivým filiálkám připojen pokladní systém maloobchodní sítě, je možné z centrály monitorovat i jednotlivá pokladní místa. Pokladní systém zasílá do centrály informace o všech provedených operacích. Centrála má tedy díky propracovanému systému replikace dat aktuální podklady pro rychlé vyhodnocení s možností okamžité reakce na řešení jednotlivých obchodních případů.

Architektura a konfigurovatelnost systému umožňuje také efektivní řízení franšízových řetězců, kdy je část pravomocí jednotlivých centrál a prodejen přenesena do franšízové centrály. Obvykle se jedná především o základní číselníky, definice a distribuce centrálních akčních ceníků nebo například společný zákaznický věrnostní systém.

 

Základní moduly

  • Centrála
  • Filiálka
  • Pokladní subsystém
Copyright © 2021 P.V.A. systems s r.o. Všechna práva vyhrazena.